A PTE BTK Kari Hivatal szervezeti egységeinek nyitva tartása

november

Közérdekű

Tájékoztatni szeretnénk Önöket, hogy a 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet értelmében a PTE BTK Kari Hivatal szervezeti egységeinek nyitvatartása 2020. november 12-től az alábbiak szerint változik:

- személyes ügyintézés kizárólag előzetes időpont egyeztetés alapján lehetséges (vagy telefonon vagy emailon keresztül)

- a Tanulmányi Osztály ügyfélterében zajlik az ügyintézés, amelyet a külső lépcsőn keresztül lehet megközelíteni, az egyeztetett időpontban.

Szervezeti egység

Ügytípusok

Ügyfélfogadás

Felvételi és Oktatásszervezési Iroda

Felvételi ügyek

KOVÁCS BEA

Tel.: 06301853786

E-mail: btkfelvi@pte.hu

Tanrendi-, órarendi ügyek

SCHMIDT RENÁTA, BERKI ALBERT

Tel.: 06301857403, 06301861836

E-mail: schmidt.renata@pte.hu, berki.albert@pte.hu

Szakirányválasztás, osztatlan szakosodás, szabadon választható tárgyak elismertetése

LAJTAI ZITA

Tel.: 06301857576

E-mail: lajtai.zita@pte.hu

Tanárképző Központ BTK – TTK Kari Koordinációs Iroda

egyéni kérelmek

kedd 10-12

MAROSI GYÖNGYI, BAJA HELGA

E-mail: marosi.gyongyi@pte.hu, baja.helga@pte.hu

Tanulmányi Osztály

tanulmányi ügyek

hétfő-péntek 10-12

E-mail: btktomail@pte.hu

Tel.: ügyintéző telefonszámán:  https://btk.pte.hu/hu/hallgatoinknak/tanulmanyi-osztaly-munkatarsai

Nemzetközi graduális képzésben résztvevő hallgatók tanulmányi ügyei

hétfő, szerda 10-12

JAKABFI EDINA

Tel.: 06301861947

E-mail:jakabfi.edina@pte.hu

ŰRLAPOK HASZNÁLATA – KÉrjük tisztelt hallgatóinkat, hogy az űrlapokat (pl. elismertetés, adatmódosítás, …), kérvényeket elektronikusan továbbítsák TO ügyintézőjük e-mail címére. Amennyiben nem tudja ügyintézője nevét, abban az esetben a btktomail@pte.hu e-mail címen várják az űrlapokat.

Fontos, hogy a Neptunban megadott címükről tegyék ezt, hogy beazonosíthatók legyenek, valamint, hogy a szükséges aláírások pecsétek azért rajta legyenek az űrlapokon.

Dokumentumtár

TO ügyintézők